Chovatelská stanice

STAFFORDSHIRE BULL TERRIER
JAK TO VŠECHNO ZAČALO
FENY
PSI
ŠTĚŇATA
KONTAKT
SBT INFO
GALERIE1
GALERIE2
ODKAZY
NÁVŠTĚVNÍ KNIHA
NOVINKY
ÚVODNÍ STRÁNKA

  Dobrý den,

Jmenuji se Ivana Zuranová a jsem velmi ráda, že Vás mohu přivítat na stránkách mé chovatelské stanice “EILATAN“

 Jak to všechno začalo?

Smutně…zemřela nám naše fenečka, šarpejka Arinka. Dům se proměnil v slzavé údolí a ze všech stran čišela touha po malém přítulném tvorečkovi.

       O tom, že existuje nějaký Stafordšírský bullterier, jsme před několika lety neměli ani ponětí. Pak přišla mezinárodní výstava v Brně a tam se to stalo. Láska na první pohled. Ta zvířátka nám úplně zamotala hlavu. Neuplynul ani měsíc a přivezli jsme si domů toužebně očekávané štěňátko. Fenku “DAFNE GOLD Z HAMBALEK“ od pana MVDr. Josefa Klimeše.Vše předčilo naše očekávání. Snad není jiné psí plemeno, které má tak milou a vstřícnou povahu.

       Pak se narodila naše první štěňátka. Snad přináší novým majitelům štěstí a radost, tak jako nám. To úplně prvorozené jsme si nechali. Pro štěstí.

       Pokaždé s napětím očekáváme příchod dalších malých hafánků. Jací asi budou, budou to holky nebo kluci, jaký bude porod, budou na ně noví páníčci hodní, to vše se nám honí hlavou.

       Díky světu za tohle krásné psí plemeno. Velmi doufám, že zvítězí zdravý lidský rozum a tito naši bulíčci, ale i ostatní plemena, nebudou tak zatracována, jak se děje v této době.

Závěrem bych chtěla poděkovat manželovi Milošovi ,dcerám Nikole a Natálii za ochotnou pomoc při výchově a péči o naše psí kamarády, se kterými je život mnohem veselejší.

                                                                                              Ivana Zuranová

nahoru
poslední aktualizace: 20.06.2006  | © Design:  Ing. Pohorský Tomáš